وب سایت جامع نیازمندی های آنلاین

قوانین:

1- تمامی آگهی ها حداکثر پس از 48 ساعت به تایید رسیده و در سایت قرار داده می شود.

2- جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرآیندهای مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت است. پس در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شخصی شما در اختیار وبسایت نیاز قرار گیرد، لطفاً از ثبت آگهی در سایت و نرم‌افزار خودداری نمایید.

3- در مواردی بعضی از اطلاعات شخصی شما مطابق با قانون در جهت ارائه خدمات الزامی می باشد که در صورت عدم ارائه اطلاعات مذکور، وبسایت نیاز، قادر نخواهد بود خدمات مورد درخواست را ارائه نماید و ممکن است نسبت به حذف آگهی شما اقدام نماید.

4- وبسایت نیاز هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارید نخواهد داشت. این امر در مورد مطالب اشخاص ثالث که در سایت یا نرم‌افزارها مشاهده می‌کنید و پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات خود دارند، نیز صادق است.

5- بسیاری از خدمات ما با SSL‌ رمزگذاری شده‌اند. برای هر بار ورود به حساب کاربری از رمز عبور یک‌بار مصرف (OTP)  استفاده می‌شود و تنها با دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن همراهی که از طریق آن در سایت (حساب کاربری خود) را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است.

6- اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در وبسایت نیاز دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

7- علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که وبسایت ما مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:

– از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید.

– رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل پیش‌بینی باشد.

– در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ ما نمی باشد.

8- تلاش تیم ما، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها را برعهده نخواهیم داشت.

9- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و ما هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این وبسایت را نخواهیم داشت.

10- وبسایت نیاز هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربران سایت در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین ، نیاز هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

11- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وبسایت نیاز ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ ی فرستنده اطلاعات است.

12- تیم پشتیبانی وبسایت نیاز مختار است هرگونه پیام،آگهی یا عکس ارسالی به سایت، حساب کاربری و یا هرگونه اطلاعات دیگری را هر زمان و به هر شکل که ضروری بداند حذف نماید.

13- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وبسایت و اپلیکیشن که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و ما مسئولیتی در قبال آنها نخواهیم داشت.

14- آگهی‌های وبسایت با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از وبسایت حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

– قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

[enamadlogo_shortcode]